Notika Dubnas senioru balle.

Ir pagājis gads no senioru tikšanās tik kuplā skaitā, bet tik daudz, kas noticis šajā gadā. Mēs visi esam palikuši nedaudz vecāki, ar lielāku dzīves pieredzi, esam palikuši pasīvāki, gribam, lai mūs pamana un nevienu neaizmirst. Gatavojoties šiem svētkiem, esam apciemojuši gandrīz visa pagasta attālākās viensētas, tikušies ar senioriem un aicinājuši uz šo pasākumu.

Pasākumā piedalījās, gan vecāka gājuma seniori, gan šogad senioru vecumu sasniegušie, gan priekšlaicīgi pensionējušies, gan citas valsts Dubnas seniori, gan pensionāri invalīdi. Šogad Dubnas senioru pulks ir papildinājās par 10 jauniem senioriem. Pasākuma gaitā seniorus priecēja Maļinovas pagasta saietu nama vokālais ansamblis ,,Ivuški”, soliste Zoja Markelova, pašmāju bērnu un jauniešu deju interešu grupa ,,BANZ”, un bērnu vokālā ansambļa ,,Uguntiņa” solistes.  Raitā dejas solī seniorus iegrieza duets Dainis un Jānis Somi.

Novēlu Jums un Jūsu ģimenēm labu veselību, saulainas, ģimeniski siltas, priecīgas, patīkamas dienas un uz dzīvi skatīties vienmēr ar smaidu, daudz spēka un dzīvesprieka ,,Lai sirdī vienmēr būtu prieks”

 

Rakstu sagatavoja: Janīna Bēķe